ورزش و سفر

25 مدل بهترین قمقمه سفری باکیفیت و مقاوم

فلاسک های حرارتی عایق بندی شده با درجه بالا و بررسی ، به علاوه راهنمای خرید قمقمه 2021

دریک روز سرد وقتی به تپه ، کوه و مکان های سرد می رویم اما چیزی برای گرم کردن وجود ندارد و بهترین راه برای گرم نگه داشتن چای ، قهوه یا سوپ این است که یک فلاسک یا قمقمه سفری  را در کوله پشتی خود بسته بندی کنید. همه فلاسک های عایق بندی شده بر اساس یک اصل اساسی کار می کنند. آنها از یک ساختار دو جداره استفاده می کنند که با یک حفره جدا شده است و یک لایه عایق حرارتی ایجاد می کند که مایعات را برای مدت طولانی گرم نگه می دارد. همین اصل  در سرد نگه داشتن نوشیدنی ها نیز صدق می کند ، بنابراین فلاسک های دو جداره نیز راهی عالی برای نگهداری سرد نوشیدنی ها در یک روز پیاده روی گرم است.

ما مجموعه ای از بهترین فلاسک های قمقمه را با حجم 470 میلی لیتر تا 64oz (1.8 لیتر) بزرگ بررسی کرده ایم. فلاسک های بزرگتر معمولاً گرما را بهتر از فلاسک های کوچکتر حفظ می کنند ، اما معمولاً حجیم تر و سنگین تر هستند.

سایر ویژگی های طراحی مفید که باید به دنبال آنها باشید شامل دهانه پهن است که تمیز کردن و پر شدن را آسان تر می کند (مخصوصاً اگر می خواهید تکه های یخ را به فلاسک خود اضافه کنید). علاوه بر این ، بسیاری از فلاسک های بزرگ ترشحات پیچاندن و ریختن را شامل می شوند ، بنابراین می توانید بدون نیاز به جدا کردن کامل درپوش از فلاسک بریزید. یک فنجان یکپارچه نیز مفید است. فلاسک های کوچکتر اغلب دارای طرح درپوش هستند که امکان حرکت سریع یا یک دست را فراهم می کند.

تمام فلاسک های مورد آزمایش یک آزمایشگاه از فولاد ضد زنگ با کیفیت 18/8 با کیفیت بالا ساخته شده است که در برابر فرورفتگی ، ضربه و خراش مقاوم است. معامله با فلاسک های فولادی این است که می توانند سنگین باشند ، اگرچه طرح های مدرن همیشه وزن خود را اصلاح می کنند و در برخی موارد ، وزن آنها اکنون کمی بیشتر از یک بطری نوشیدنی پلاستیکی استاندارد است.

یکی دیگر از مزایای فولاد ضد زنگ آن است که طعم فلزی را در دهان و بوی باقیمانده باقی نمی گذارد. با این حال ، همیشه ارزش دارد که فلاسک خود را با استفاده از آب گرم و صابون در بین استفاده ها تمیز کنید.

برای به دست آوردن حداکثر عملکرد از فلاسک خود ، همیشه باید آن را قبل از استفاده از قبل گرم کنید. آن را با آب جوش پر کنید و بگذارید پنج دقیقه یا بیشتر بماند تا قبل از تخلیه و دوباره پر کردن با دمنوش انتخابی خود – مانند چای ، قهوه ، سوپ یا شکلات داغ. پر کردن فلاسک به سمت بالا نیز به حداقل رساندن اتلاف حرارت کمک می کند.

[digikala61632496661]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا