آشپزخانهورزش و سفر

24 مدل بهترین طعمه ماهیگیری بازار با قیمت روز و خرید آنلاین

اگر برای خرید طعمه ماهیگیری می خواید اقدام کنید باید برای انتخاب بهترین طعمه ماهیگیری یک سری موارد را رعایت کنید  که نیازمند تخصص خاصی است. یکی از ورزش هایی پر حوصله و جذب آدرنالین عالی ماهیگیری است. شما باید قبل از این ورزش اول مکان مناسب را پیدا کنید بعد طعمه ماهیگیری مناسب را پیدا کنید.

بهترین طعمه های ماهیگیری

داشتن تجهیزات خوب، ماهیگیری  را به یک سرگرمی لذت بخش تبدیل می کند.بهترین طعمه های ماهیگیری نه تنها به شما کمک می کند تا ماهی گیر بهتری شوید، بلکه از ماهیگیری نیز لذت بیشتری خواهید برد.انواع مختلفی از طعمه ها وجود دارد که هر کدام هدف خاص خود را دارند، بنابراین انتخاب می تواند یک کار دلهره آور باشد.بنابراین، برای آسان‌تر کردن زندگی‌تان، و کمک به هر ماهی‌گیری، از با تجربه‌ترین تا اولین تایمر، اینترنت را جست‌وجو کرده‌ایم، تحقیق کرده‌ایم و در بخش ماهیگیری در فروشگاه لوازم ورزشی محلی خود گشتیم و بهترین ها را خدمت شما معرفی کرده ایم.

بیشتر ماهیگیران به شما خواهند گفت که خرید طعمه ها به همان اندازه که ماهیگیری واقعی است لذت بخش است.ابزارهای ماهیگیری مانند چوب ماهیگیری، طعمه ، چرخ،نخ ماهیگیری در رنگ‌ها، سبک‌ها، شکل‌ها و اهداف بسیار متفاوتی وجود دارند که سخت است که یکی از هر کدام را نخواهید.

نحوه انتخاب بهترین طعمه ماهیگیری

معیارهایی وجود دارد که باید هنگام خرید طعمه ماهیگیری در نظر داشته باشید. شما می خواهید مطمئن شوید که همه اینها را در تصمیم خود لحاظ می کنید.

زمان سال عامل بسیار مهمی است زیرا طعمه ها در بهار رشد می کنند و در ماه های پاییز و زمستان کند می شوند. فصل بهار زمان بسیار خوبی برای تغذیه است زیرا در آنجا بسیار فعال است و اگر صبح و عصر در طول تابستان ماهیگیری کنید، طعمه خوب نیز پیدا خواهید کرد.

این عوامل اهمیت دارند زیرا اندازه و رنگ فریب شما را تعیین می کنند. به همین سادگی نیست که فقط یک نوع طعمه را بر اساس آنچه می خواهید بگیرید، انتخاب کنید، باید به بزرگی و رنگ آن توجه کنید.

شرایط آب

آب معمولاً در فصل بهار که بارندگی زیاد است یا در صورت بارش برف، تیره‌ترین آب است. هنگامی که برف آب می شود، خاک و گل زیادی را به داخل آب می کشاند. این باعث دید کم می شود که دیدن طعمه های شما را برای طعمه سخت تر می کند.

بنابراین، اکنون زمانی است که به چیزی نیاز دارید که صدای زیادی ایجاد کند، نور را منعکس کند یا به اندازه کافی روشن باشد که توجه را جلب کند.

طعمه زنده در مقابل طعمه های مصنوعی

هر دوی این گزینه ها دارای مزایا و معایبی هستند، اما در واقع به ترجیح و مهارت ماهیگیر بستگی دارد.

در بیشتر موارد، طعمه زنده یک گزینه عالی برای ماهیگیری یا برای هر ماهی بازی است. طعمه طبیعی آنها سایر ماهی های کوچک، کرم ها، حشرات، خزندگان، دوزیستان و بی مهرگان مانند خرچنگ هستند، بنابراین به طور طبیعی موثرترین طعمه ، طعمه زنده است.استفاده از طعمه زنده به هیچ تکنیک میله یا قرقره خاصی نیاز ندارد، به جز داشتن یک عمل قرقره آهسته.بنابراین، آنها برای مبتدیان نیز خوب هستند.  بزرگترین معایب طعمه زنده، آشفتگی و اطمینان از رساندن طعمه به عمق مناسب است.

طعمه های مصنوعی نیز گزینه خوبی برای ماهیگیری هستند.آنها مثل طعمه زنده را بدون آشفتگی و نیاز به یخچال و حمل حیوانات زنده را ندارند.با این حال، طعمه های مصنوعی مانند کرم‌های پلاستیکی، کرم‌های ظریف، جک‌های شنا و خراش‌ها به ماهی‌گیر نیاز دارند که بداند چگونه با فریب کار کند تا آن را برای ماهی جذاب کند.

بهترین طعمه برای ماهیگیری در ساحل چیست؟

اگر به دنبال ماهیگیری باس در ساحل هستید، می خواهید نوع طعمه ای را که انتخاب می کنید با دقت انتخاب کنید.

طعمه ای را انتخاب کنید که در جذب ماهی از فاصله کمی موثر باشد، اما همچنین با نزدیک‌تر شدن به ساحل، به راحتی از میان گل و لای و پوشش گیاهی عبور کند.

برای بهترین نتیجه، می خواهید انواع طعمه های لنگ، طعمه های چرخشی و جیگ ها را داشته باشید.

مواردی که قبل از خرید طعمه باید در نظر بگیرید

صدها یا نه هزاران شرکت وجود دارند که طعمه های ماهیگیری موثر تولید می کنند و بررسی همه آنها بسیار دشوار است. یادگیری تشخیص اینکه چه چیزی یک فریب خوب مانند اندازه، قدرت قلاب، رنگ‌ها و کاربرد را می‌سازد، برای یافتن بهترین آن‌ها بسیار مهم است. این به شما کمک می کند در هنگام انتخاب وسایل جدید در هزینه و ناامیدی خود صرفه جویی کنید. در اینجا چند نکته در مورد بهترین پلاستیک های نرم و طعمه های سخت برای ماهیگیری باس وجود دارد.

پلاستیک های نرم

در دنیای پلاستیک های نرم، بی نهایت امکان وجود دارد. شرکت ها می توانند قالبی به هر شکلی بسازند و آن را با هر ترکیب رنگی که فکر می کنند پر کنند. برای کرم‌ها، من یک شکل کرم اصلی بین 4 تا 8 اینچ را دوست دارم – ساده است اما کار می‌کند. اگر طعمه های ماهیگیری را دوست دارید به دنبال پلاستیک های نرم با حرکت زیاد باشید. الگوهای خرچنگ با چندین زائده می تواند باعث ایجاد یک حمله واکنشی از باس شود. .

نکته بعدی که باید در نظر بگیرید رنگ است. به طور کلی، شما می خواهید رنگ های تیره را در آب تیره تر و رنگ های طبیعی را در آب روشن تر ماهی گیری کنید. اما اگر مطمئن نیستید، کدو تنبل سبز یک شرط بندی همه جانبه مطمئن است.

طعمه های سخت

هاردبایت‌ها طعمه‌هایی با ساختار پلاستیکی یا چوبی جامد هستند – مانند طعمه‌های لنگ و جرک‌بایت. هاردبایت‌ها کمی گران‌تر هستند، بنابراین مهم است که طعمه‌های قابل استفاده را انتخاب کنید. بر اساس اجزایی که در آنها وجود دارد، می توانید چیزهای زیادی در مورد فریب بگویید. بزرگترین نکته برای من قلاب هستند.

یک طعمه با قلاب های تیز و محکم به شما کمک می کند تا ماهی های بیشتری را به زمین بیاورید. اگر شرکتی روی قلاب ها کم نگذاشته باشد، معمولاً می توان گفت که در طراحی فریب کوتاهی نکرده است. مهمترین چیز بعدی حرکت است. متأسفانه، بهترین راه برای آزمایش این با گذشت زمان در آب است. برخی از طعمه ها با لرزش محکم شنا می کنند در حالی که برخی دیگر با لرزش بیشتری شنا می کنند.

طعمه را مطابقت دهید

تطبیق طعمه می تواند میزان صید شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. بیاموزید که ماهی های منطقه شما چه می خورند و طعمه هایی شبیه به آن بیابید. گزارش‌های محلی می‌توانند نقطه شروع خوبی در هنگام تلاش برای شماره‌گیری طعمه‌ها باشند. روی آب، به دنبال سرنخ هایی مانند طعمه ماهی مرده باشید که می تواند به شما کمک کند ماهی خود را با چیزی که باس می خورد هماهنگ کنید. وقتی در دریاچه‌ای با سایه‌های زیاد ماهی می‌گیرم، شنای سفید برای ماهی‌هایی که به‌طور فعال در حال گشت‌وگذار برای یک غذای آسان هستند، استفاده می‌کنم. تابستان که می‌آید، برکه‌ها و دریاچه‌ها می‌توانند مملو از گیاهانی شوند که قورباغه‌ها دوست دارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در سایت در تهران کجاست؟ اگر کسب و کاری در تهران دارید و قصد تبلیغات آن را دارید، می توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئو را مشاهده کنید. برای درخواست ثبت سفارش نیز می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
دکمه بازگشت به بالا