ورزش و سفر

28 مدل بهترین توپ بدنسازی مقاوم و پرفروش خرید اینترنتی

وقتی صحبت از ابزارهای لازم برای تناسب اندام می شود و بعضی از افراد وقت ندارند برای باشگاه به بیرون از خانه بروند و به خاطر مشغله های روزانه تناسب اندامتان به هم نریزد، پیشنهاد می کنیم در اولین فرصت به دنبال خرید توپ بدنسازی که بعضی ها آن را توپ پیلاتس می نامند نیز باشید.

توپ بدن سازی چیست؟

توپ های بدنسازی ابزاری مناسب برای تناسب اندام هستند که چیزی بیش از توپ های بزرگ لاستیکی نیستند. اما وقتی با تمرینات اساسی ترکیب شوند ، به بهبود ثبات ، تعادل و استقامت کمک می کنند. همچنین در کمک به ایجاد توده عضلانی بدون چربی بسیار باورنکردنی هستند.توپ های بدنسازی را توپ های ثبات ، توپ های سوئیسی یا توپ های تناسب اندام نیز می نامند.

توپ های بدنسازی برای بسیاری از انواع تمرینات عالی هستند و حتی می توانید از آنها برای نشستن فعال از پشت میز استفاده کنید.اگر به فکر انتخاب بهترین توپ بوده اید ، این مقاله به شما کمک می کند توپ و اندازه مناسب خود را انتخاب کنید.

هنگام خرید توپ بدنسازی ، مهم است که انتخاب خود را بر اساس اندازه ، استحکام و دوام انجام دهید.دریافت صحیح همه این جنبه ها به شما کمک می کند تا توپی کاملا متناسب با نیازها و اهداف خود بدست آورید.همه توپ های بدنسازی برابر نیستند.

اگر از یک توپ تمرینی برای تمرینات مجدد استفاده کنید یا تمرینات تعادل و قدرت اصلی ، می خواهید مطمئن شوید که یک توپ با کیفیت بالا دریافت می کنید.مانند بسیاری از تجهیزات تناسب اندام ، همه توپ ها با وجود آنچه که برچسب آنها نشان می دهد ، برابر نیستند.

دوام + مقاومت در برابر انفجار = ایمنی

یکی از کیفیت های کلیدی که ما در یک توپ بدنسازی بدنبال آن بودیم ، دوام و به عبارت دیگر مقاومت در برابر ترکیدگی است.توپ هایی با درجه ضد انفجار 500 کیلوگرم یا بیشتر بهترین هستند ، به خصوص اگر قصد استفاده از وزن اضافی را دارید.این رتبه بندی بیان نشده است ، به احتمال زیاد بین 100 ~ 200 کیلوگرم کاهش می یابد که بسیار کم است.

اگر توپ بدنسازی شما به هر دلیلی سوراخ شد ، فناوری ضد انفجار در برابر فشار تحت فشار ، به ویژه در هنگام ورزش مقاومت می کند و اجازه می دهد تا به آرامی تخلیه شود.فقط تصور کنید که خطر ترکیدن توپ شما در حین ورزش وجود دارد.شما نه تنها روی زمین صاف خواهید افتاد بلکه با خطر عمده آسیب دیدگی روبرو خواهید شد. ما به شدت توصیه می کنیم که ریسک نکنید.

وقتی به توپ های سوئیسی فکر می کنید ، به لاستیک های اتومبیل و نحوه فرسایش آنها فکر کنید. درست مثل بیشتر لاستیک ها ، استفاده مکرر و سنگین و مواد با دوام کمتر باعث می شود که توپ های سوئیس مقاومت در برابر ترکیدن خود را خیلی سریعتر از دست بدهند.اگر قصد دارید یک توپ سوئیسی را بخشی از برنامه روزمره ورزش خود کنید ، مراقب دوام و مقاومت در برابر ترکیدگی فن آوری باشید.

قبل از خرید توپ بدنسازی باید بدانید

  • سایز مناسب: اولین نکته ای که هنگام خرید توپ بدنسازی باید به آن توجه کنید، انتخاب یک سایز مناسب با توجه به قد خودتان است. برای این منظور یا می توانید در خریدهای اینترنتی خود از راهنمای انتخاب سایز استفاده نمایید و یا با انجام خرید توپ پیلاتس بصورت حضوری، بر روی آن نشسته و ران خود را در وضعیت موازی با زمین قرار دهید و پاهایتان را بر روی زمین بگذارید؛ در این حالت زاویه زانوی شما باید 90 درجه کامل باشد. اگر کمتر و یا بیشتر باشد آن اندازه از توپ مناسب استفاده برای شما نخواهد بود. (توپ هایی با قطر 45cm برای افرادی با قد کمتر از 152cm، توپ هایی با قطر 55cm برای افرادی با قدی میان 155 تا 167، توپ هایی با قطر 65cm برای افرادی با قدی بین 170 تا 185 و توپ هایی با قطر 75cm برای افرادی با قد بیشتر از 185cm مناسب می باشد.)
  • جنس محصول: معمولا توپ های بدنسازی با توجه به زمینه کاربردی خود از متریال های مرغوبی ساخته می شوند و می توان بر روی استحکام آنان در مقابل گرما و نور مستقیم خورشید و همچنین وارد شدن ضربه ناگهانی و یا فشار از سوی اجسام نوک تیز حساب ویژه ای باز کرد. اما با این حال شما سعی کنید با انجام خرید خود از یک فروشگاه معتبر، خیال خودتان را از کیفیت نهایی این دسته از وسایل تفریحی – بدن سازی نیز راحت نمایید.
  • وزن قابل تحمل: از دیگر نکات مهم در خرید توپ بدنسازی توجه به وزن قابل نحمل این نوع از محصولات است که در این خصوص تیز باید بگوییم اغلب توپ های پیلاتس یا همان بدنسازی از قابلیت تحمل وزنی بین 200 تا 300 کیلوگرم برخوردار هستند و در این خصوص نیز خیلی نیازی به حساس بودن شما خریداران عزیز نمی باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در سایت در تهران کجاست؟ اگر کسب و کاری در تهران دارید و قصد تبلیغات آن را دارید، می توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئو را مشاهده کنید. برای درخواست ثبت سفارش نیز می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
دکمه بازگشت به بالا