ورزش و سفر

28 مدل بهترین کاندوم تاخیری ، خاردار درانواع مختلف برند

بهترین کاندوم بازار را می توان چطور انتخاب کرد؟ با چه کاندومی می تونیم اوج لذت جنسی رو تجربه کنیم؟بهترین کاندوم که تاخیری هست چه مارکی ؟ بهترین کاندوم نازک کدام است؟ بهترین کاندوم خاردار رو چطور پیدا کنیم ؟ مواردی که گفتیم اکثر سوالاتی است که مردم هنگام خرید کاندوم برای آن ها به وجود می آید. ما در این مطلب قصد داریم بهترین برند های کاندوم را معرفی کنیم.

شاید مراجعه حضوری به داروخانه برای خرید کاندوم برای افراد سخت و خجالت آور باشد.اما در خرید اینترنتی اینطور نیست علاوه بر ان شما می توانید تنوع بیشتری از محصولات را داشته باشید تا کاندوم مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید.

داشتن یک زندگی سالم و رضایت بخشی با زندگی جنسی لذت بخش رابطه مستقیم دارد و به معنای حفظ مسئولیت های جنسی شما هر دوره ای از زندگی است، همچنین فعالیت جنسی با سلامت جنسی همراه است.

کاندوم یک پوشش پلاستیکی بسیار نازک است که پیش ورود آلت تناسلی مرد به مهبل (آلت تناسلی زنانه) روی عضو جنسی مرد کشیده می‌شود. بدین سبب هنگام انزال مرد مایع منی در داخل غلاف کاندوم ریخته شده و مانع از تماس اسپرم مرد با ترشحات داخل واژن و ورد آن به رحم که می‌توان موجب باراری شود، می‌شود.  پوشیدن کاندوم شاید نتواند 100% باعث جلوگیری از حاملگی شود، اما واقعیت این است که هیچکدام از روش های پیشگیری از بارداری 100% نمی باشد.ولی از کاندوم برای به حداقل رساندن بارداری ناخواسته جلوگیری کنید.

کاندوم مدل هانی میلک کلایمکس

کاندوم هانی میلک کلایمکس

کاندوم هانی میلک کلایمکس ساخته شده از لاتکس طبیعی و تنها کاندوم دارای تاییده اتحادیه اروپا و دارای نشان استاندارد ملی ایران، همراه با اسانس شیر و عسل است.

این کاندوم با تحریک فیزیکی توسط خارها و شیارهای آناتومیک جهت تحریک G-SPOT منجر به افزایش لذت حین رابطه می شود. همچنین دارای مخزن ذخیره اسپرم جهت اطمینان و امنیت بیشتر حین رابطه می باشد. کاندوم هانی میلک کلایمکس حاوی مواد موثره تاخیری (بنزوکائین) برای ازدیاد مدت مقاربت و کنترل انزال زودرس و لذت بیشتر حین رابطه می شود.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

 

کاندوم پلژر کلایمکس 

کاندوم پلژر کلایمکس 12 عددی

کاندوم پلژر کلایمکس به دلیل داشتن شیار های آناتومیک و خارهای موجود بر روی سطح کاندوم منجر به افزایش لذت جنسی حین رابطه می شود. به دلیل داشتن اساس لیمو و نعنا باعث القا حس خنک کنندگی حین رابطه شده و باعث تاخیر در انزال می شود.

این مدل از کاندوم کلایمکس به دلیل داشتن ماده موثره بنزوکائین میزان تاخیر انزال را به حداکثر می رساند. به دلیل داشتن ماده روان کننده باعث کاهش درد حین مقاربت می شود. همچنین به دلیل داشتن مخزن ذخیه اسپرم باعث ایجاد حس امنیت هنگام آمیزش می شود.

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

 

کاندوم تاخیری نوبل کدکس

کاندوم تاخیری نوبل کدکس

کاندوم تاخیری نوبل کدکس حاوی لوبریکنت LA و NI و دارای خار و حلقه است که برای تحریک بانوان مناسب است. این محصول حاوی ماده تاخیری مناسب جهت تاخیر در انزال به مدت طولانی است و  موجب بالا رفتن لذت جنسی می‌شود. این کاندوم حاوی مواد مرطوب‌کننده با رایحه مطبوع است و به افزایش توان و تحریک‌پذیری کمک می‌کند. همچنین، این کاندوم حاوی ویتامین C است و از لاتکس صد درصد طبیعی تهیه شده است.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

کاندوم ۳۰ میکرون کاپوت 

کاندوم ۳۰ میکرون کاپوت 12 عددی

کاندوم ۳۰ میکرون کاپوت محصولی مناسب برای برقراری رابطه جنسی لذت بخش در میان شرکای جنسی است. لایه لاتکسی که در این کاندوم به کار رفته است بسیار نازک است و همین امر سبب می شود که شرکای جنسی آلت تناسلی را در طول رابطه جنسی احساس کنند و این موضوع به افزایش کیفیت رابطه جنسی کمک می کند. همچنین، کاندوم کاپوت حاوی لوبریکانت است که مسیر واژن را مرطوب می سازد و از درد در حین رابطه جنسی می کاهد.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

 

کاندوم خاردار بیگ دات کدکس

کاندوم خاردار بیگ دات کدکس 12 عدد

 

کاندوم خاردار بیگ دات کدکس ساخته شده از لاتکس، کاملاً طبیعی و ضدحساسیت است. این محصول دارای خاصیت ارتجاعی فوق العاده بوده و 690 عدد خار در سطح خود دارد که  این تعداد خار تقریبا سه برابر بیشتر از کاندوم‌های معمولی است. همین ویژگی موجب تحریک بیشتر دیواره واژن بانوان می‌شود. همچنین این محصول چرب و دارای ماده روان‌کننده بیشتری نسبت به سایر محصولات مشابه است.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

 

کاندوم انرژی دیلی کاپوت

کاندوم انرژی دیلی کاپوت

کاندوم انرژی دیلی کاپوت حاوی لوبریکانت است و مسیر واژن را در حین رابطه جنسی روان می کند. همچنین، در بدنه این کاندوم نقاط برجسته ای به کار رفته اند که باعث تحریک جنسی می شوند. در طراحی این کاندوم حلقه ای وجود دارد که رگی از آلت تناسلی را درگیر می کند تا زمان انزال به تعویق بیافتد. تمامی این ویژگی ها سبب شده اند که استفاده از کاندوم دیلی کاپوت مورد توجه قرار گیرد و رابطه ای لذت بخش را برای شرکای جنسی به ارمغان آورد.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

 

کاندوم تاخیری رد لارگو کدکسف

کاندوم تاخیری رد لارگو کدکس

کاندوم تاخیری رد لارگو کدکس محصولی منحصر به فرد برای به تعویق انداختن زمان انزال در مردان است. این کاندوم خاصیت حجم دهی به آلت تناسلی مردان هم دارد و همین امر سبب می شود که کیفیت رابطه جنسی افزایش پیدا کند. جنس این کاندوم از لاتکس طبیعی است.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

 

کاندوم کدکس 03 مدل بسیار نازک

کاندوم کدکس 03 مدل بسیار نازک

کاندوم کلاسیک کدکس مدل بسیار نازک 30 میکرون با ضخامت کمتر از 0.03 میلیمتر، یک نمونه بسیار موفق و جدید از کاندوم های ناچ کدکس است که اسانس ندارد وشکل ظاهری آن تفاوتی با کاندوم های معمولی ندارد اما با ضخامت بسیار کم لذتی دو چندان را در حین رابطه برای شما ایجاد می کند. این محصول ساخته شده از لاتکس طبیعی است که مقاومت بسیار بالایی در برابر کشیدگی دارد.

کاندوم ناچ کدکس مدل بسیار نازک 30 میکرون دارای 12 عدد در هر بسته است که به دلیل داشتن لوبریکانت معظل درد حین آمیزش را برطرف می کند و لذت جنسی را در رابطه بالا می برد.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

 

کاندوم ۴۵ دقیقه تاخیر کاپوت

 

کاندوم ۴۵ دقیقه تاخیر کاپوت

کاندوم ۴۵ دقیقه تاخیر کاپوت محصولی مناسب برای تاخیر در انزال است و همین امر به رابطه جنسی لذت بخش کمک می کند. این کاندوم از لاتکس نازک درست شده است و باعث می شود آلت تناسلی شرکای جنسی در حین این رابطه به خوبی احساس شود و این موضوع باعث افزایش کیفیت رابطه جنسی می گردد. در کاندوم کاپوت ازلوبریکانت اضافی به کار رفته است که مسیر واژن را مرطوب می سازد و از بروز خراش یا درد در حین رابطه جنسی جلوگیری به عمل می آورد.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

 

کاندوم تاخیری پرولانگ دیلی کدکس 

 

کاندوم تاخیری پرولانگ دیلی کدکس

کاندوم تاخیری پرولانگ دیلی کدکس از لاتکس‌های فوق العاده نازک ساخته شده است. این محصول مناسب افرادی است که از انزال زودرس رنج می‌برند. همچنین، این کاندوم با ایجاد رطوبت به افزایش میل جنسی کمک می‌کند. این محصول حاوی روان‌کننده است و به جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و بارداری ناخواسته کمک می‌کند.

 

مشاهده قیمت و خرید محصول از داروخانه آنلاین

استفاده از کاندوم‌های تاخیری

کاندوم‌های تاخیری از انواع پر طرفدار هستند. استفاده از این نوع کاندوم‌ها، همانطور که از نامشان پیداست، برای ایجاد تاخیر در انزال است. درون این کاندوم‌ها به موادی مایع یا نسبتاً جامد آغشته است که معمولاً در کمتر از ده دقیقه پس از پوشیده شدن کاندوم بر روی آلت، ایجاد بی‌حسی نسبی می‌کند. این بی‌حسی، حسب کیفیت کاندوم می‌تواند تا نیم ساعت موثر باشد. کاندوم‌های تاخیری اصولاً برای ایجاد تاخیر در انزال افراد عادی ساخته شده‌اند و چندان برای مردانی که دچار زودانزالی یا اختلال نعوظ هستند، کاربرد ندارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در سایت در تهران کجاست؟ اگر کسب و کاری در تهران دارید و قصد تبلیغات آن را دارید، می توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئو را مشاهده کنید. برای درخواست ثبت سفارش نیز می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
دکمه بازگشت به بالا