ورزش و سفر

28 مدل بهترین عینک شنا { طبی و ضد بخار} حرفه ای خرید آنلاین

امروزه استفاده از عینک شنا برای هر شناگر و دوستدار ورزش های آبی در جهان تبدیل به یک اصل مهم و حیاتی شده است. عینک های شنایی که در بازار فعلی کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای دیگر دنیا موجود می باشند بطور کلی شامل عینک شنای تفریحی، عینک شنای طی، عینک شنای حرفه ای، عینک شنای بدون بند و همچنین عینک شنای سوئدی می باشد که فارغ از نوع استفاده هر کدام از آنان برای شما شناگران عزیز، بایستی به هنگام خرید یک عینک شنا به مواردی اصولی و مهم توجه داشته باشید که در ادامه این مطلب ما به شما آن ها را معرفی خواهیم کرد.

قبل از خرید عینک شنا به چه نکاتی باید توجه کنیم

اندازه پوشش محافظتی چشم

نفوذ نکردن آب به داخل عینک از جمله ویژگی هایی است که یک عینک استاندارد و باکیفیت بایستی از آن برخوردار باشد. کمپانی های تولید کننده عینک شنا معمولا از نوارهای سیلیکونی برای پوشش دور تا دور چشمی عینک های شنا استفاده می کنند. لازم به ذکر است این نوارهای سیلیکونی بایستی از قابلیت جذب آب و همچنین انعطاف پذیری نیز برخوردار باشند تا هنگام اصابت امواج آب به عینک، سبب عدم آسیب رسانی به عینک شما شوند.

برای تست نوار سیلیکونی دور چشم ، بدون اینکه بندها را روی سر خود قرار دهید ، عینک را به سمت چشم فشار دهید. وقتی عینک را رها می کنید ، باید به صورت شما چسبیده بماند.

عینک های من باید چه نوع بندهایی داشته باشند؟

بندهای عینک شنا در درجه اول برای نگه داشتن عینک روی سر شما وجود دارد. با این حال ، ترفند این است که آنها فقط به اندازه کافی محکم باشند تا عینک شما احساس امنیت کند اما به اندازه کافی شل باشد تا بر مهر و موم تأثیر نگذارد.

دو نوع بند وجود دارد.

بند منفرد معمولاً در دورترین نقطه از تکه های چشم به دو قسمت تقسیم می شود. با این کار می توانید 2 قسمت پشت سر خود را قرار دهید و در صورت احساس نیاز به آن امنیت بیشتری می دهید.

نوار دوتایی با قرار دادن تسمه های خود بر روی سر ، آزادی بیشتری به شما می دهد. در ابتدا یافتن بهترین مکان ممکن است کمی آزمون و خطا باشد.

آیا رنگ لنزهای عینک تفاوتی ایجاد می کند؟

همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، لنزهای عینک شنا در چندین رنگ مختلف ارائه می شوند.

در اینجا خلاصه ای از رایج ترین گزینه ها و زمان انتخاب آنها آورده شده است:

کهربایی – برای حداکثر دید در نور کم طراحی شده است. برای هر دو محیط داخلی و خارجی عالی است
آبی – تابش خیره کننده را در شرایط روشن و همه جانبه خوب کاهش می دهد. برای هر دو محیط داخلی و خارجی و علاقه شخصی من عالی است
پلاریزه – محافظت در برابر تابش بیشتری را ارائه می دهد و برای نور شدید و شرایط آفتابی طراحی شده است. ایده آل برای آبهای آزاد ، مسابقات سه گانه و استخرهای روباز
آینه ای – روشنایی و تابش خیره کننده را کاهش می دهد. مورد علاقه شناگران رقابتی استخر است اما برای فضای باز نیز مناسب است.

قیمت عینک شنا:

امروزه عینک های مختلفی برای شما شناگران و عزیزان علاقه مند به رشته های ورزش های آبی طراحی و تولید شده است که با توجه به متریال به کار رفته در ساخت آنان و همچنین سبک حرفه ای و یا معمولی آن ها، قیمت عینک شنا نیز تعیین می شود. برای خرید یک عینک شنای خوب شما می بایست به سطح مهارت خود در شنا و همچنین همخوانی فریم (قالب) آن بر روی صورت و چشم هایتان توجه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در سایت در تهران کجاست؟ اگر کسب و کاری در تهران دارید و قصد تبلیغات آن را دارید، می توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئو را مشاهده کنید. برای درخواست ثبت سفارش نیز می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
دکمه بازگشت به بالا