خرید بهترین سیستم صوتی خانگی حرفه ای و شیک 2022

اگر روی یک تلویزیون عالی سرمایه گذاری کرده اید اما هنوز احساس می کنید چیزی از دست داده اید. چه جمعه شب‌ها را به تماشای فیلم‌ های اکشن بگذرانید یا به آهنگ‌ های مورد علاقه‌ تان گوش دهید، بهترین سیستم صوتی خانگی می‌تواند تجربه‌ای کاملاً جدید را با باس تقویت‌شده، می تواند صدای خوبی را برای اتاف فراهم کند.

بنابراین اگر به دنبال تکمیل تجربه سینمای خانگی خود هستید، تعداد بیشتری از جدیدترین فیلم ها و آهنگ ها در خانه پخش می شوند ، به یک سیستم صوتی عالی نیز نیاز دارید.

خرید سیستم صوتی خانگی در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده است. به هم ریختگی کابل‌ها، بلندگوها و پایه‌ هایی که قبلاً در اطراف اتاق‌ های نشیمن ما معلوم و بهم ریخته بودند، جای خود را به نوارهای صوتی تک واحدی بسیار مرتب‌تری داده است که زیر تلویزیون‌های ما قرار می‌گیرند و آنچه را که صفحه‌های تخت باریک نمی‌توانند تولید کنند، افزایش می‌دهند.

قبل از خرید سیستم صوتی سینمای خانگی به این موارد فکر کنید:

نوع سیستم : آیا سیستم صوتی خانگی یکپارچه سنتی تری با تقویت کننده و بلندگو می خواهید یا سیستم خانگی صوتی مدرن تری؟ گزینه دیگر خرید یک گیرنده AV و یک بسته بلندگوی صدای بلند جداگانه است، اما تنظیم آن پیچیده تر است.

قیمت: بودجه شما به سرعت انتخاب های شما را محدود می کند. ارزان ترین سیستم سینمای صوتی خانگی یک  صوتی استریو ساده است. صدای بلند برای فیلم بهتر است، اما ضروری نیست. برای سیستم‌هایی که قیمت بالایی دارند، عموماً ویژگی‌های بیشتر، کیفیت ساخت بهتر و کیفیت صدا بهبود یافته را دریافت خواهید کرد.

بلندگوی مرکزی: آیا سیستمی با یک بلندگوی مرکزی اختصاصی می خواهید که به گفتگوی واضح تر کمک کند؟ یا استریو کافی است؟ اکثر سیستم های همه کاره دارای بلندگوهای مرکزی اختصاصی خواهند بود و برخی از ساندبارها دارای بلندگوی مرکزی به همراه بلندگوهای چپ و راست جلویی هستند. با این حال، بسیاری از نوارهای صوتی فقط استریو هستند.

صدای بلند: آیا سیستمی با بلندگوهای بلند جداگانه می خواهید که باید در اطراف اتاق نشیمن خود نصب کنید؟ اکثر سیستم های همه کاره 5.1 اینها را دارند، در حالی که بسیاری از ساند بارها همه بلندگوها را در سیستم صوتی خود جای می دهند. با این حال، برخی از سیستم های نوار صوتی دارای بلندگوهای فراگیر عقب هستند.

اتصالات: بررسی کنید که چگونه سیستم به تلویزیون شما متصل می شود – HDMI، نوری یا استریو آنالوگ؟ بسیاری از نوارهای صوتی از HDMI ARC استفاده می‌کنند، بنابراین تلویزیون شما نیز باید از آن پشتیبانی کند. همچنین، آیا می خواهید دستگاه های خارجی مانند پخش کننده DVD یا Blu-ray را متصل کنید؟ سیستم شما برای همه این موارد به کانکتورهای اضافی نیاز دارد.

ویژگی ها: به کدام گزینه های دیگر نیاز دارید؟ بلوتوث؟ قابلیت پخش موسیقی؟ خدمات پخش ویدیو مانند نتفلیکس یا اسپاتیفای؟

بی سیم: آیا بلندگوهای بی سیم می خواهید؟ بسیاری از سیستم‌های صوتی خانگی یکپارچه از سیم برای اتصال بلندگوها استفاده می‌کنند، اگرچه برخی از آنها گزینه‌های بلندگوی بی‌سیم دارند. برخی از ساندبارها دارای یک ساب ووفر بی سیم و گزینه هایی برای افزودن بلندگوهای فراگیر بی سیم هستند، اما بسیاری از آنها اینگونه نیستند.

قیمت سیستم صوتی خانگی حرفه ای

بهترین سیستم صوتی حرفه ای از رنج قیمت 5 میلیون شروع می شه که بیشترین امکانات رو داره

بهترین سیستم صوتی خانگی ایرانی

می توان به ماکر های مارشال ، پاناسونیک ، تسکو و مدل های متفرقه اشاره کرد.

 

سیستم صوتی خانگی پایونیر و بهترین سیستم صوتی خانگی میکرولب را می توان در آخر مقاله مشاهده کرد

 

بستگی به سیستم داره ولی اگه از طریق یک کابل HDMI یا بی سیم راه اندازی بشه میشه!

اگرچه موسیقی ممکن است به اندازه فیلم‌ها یا نمایش‌های تلویزیونی با سیستم صوتی بلند خوب جذاب نباشد، اما مطمئناً می‌تواند تجربه گوش دادن بلند را ارائه دهد.

نه همه آنها، اما گزینه های بی سیم در دسترس هستند!

محمد حسین

محمد حسین هستم یک وبستر که از سال 1386 تو متوجه شدم علاقه شدیدی به دنیای اینترنت دارم و دوست دارم توی این حوزه پیشرفت کنم یکی از سایت هایی که تو این حوزه راه انداختم بیب لند هست دلم می خواد به پیشرفت قابل توجهی این سایت رو برسونم چون هم سئو رو بخوبی بلدم هم طراحی سایت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا