آشپزخانهابزار حیوانات خانگی

25 مدل بهترین قلاده سگ شیک پرفروش و ارزان خرید اینترنتی

در دنیای امروزی سگ ها نقش پررنگ تری در میان خانه ما دارند. برای اینکه مردم علاقه زیادی به نگهداری از این حیوانات با وفا و فداکار دارند.و سعی می کنند این حیوانات خانگی را در کنار خود داشته باشند.اما قبل از اینکه سگ را به خانه بیاورید باید وسایل مورد نیاز آنها را فراهم کرد.

برای خرید غذا و لوازم سگ به پت شاپ های حضوری و یا آنلاین مراجعه می کنید و با توجه به سن و نژاد سگ تان محصولات مربوط به آن را تهیه می کنید.یکی از لوازم ضروری سگ قلاده است که بیشتر برای کنترل آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
قلاده ها انواع مختلفی دارند. قلاده ها در صد ها رنگ و جنس و طرح و اندازه های مختلف وجود دارد اما به طور کلی قلاده ها به دو گروه قلاده های گردنی و قلاده کمری سگ ( قلاده کتفی ) تقسیم می شوند.

انواع قلاده سگ ها

قلاده هایی که برای سگ ها به کار می رود با توجه به نژاد، سن و جثه آنها انواع مختلفی دارد.در هنگام خرید وسایل پت، خرید قلاده سگ از پت شاپ را فراموش نکنید.قلاده یکی از مهم ترین وسایل سگ محسوب می شود. در واقع این وسیله برای کنترل سگ خانگی بسیار حائز اهمیت می باشد.
در بیرون از خانه همیشه از آن استفاده کنید بتوانید به راحتی آنها را کنترل کنید.قلاده از جنس چرم، پارچه ای، لاتکس، حصیری و زنجیری هستند. بر اساس سن و نژاد سگ انتخاب می شوند. به طوری که سگ تان احساس راحتی داشته باشد.

قلاده سگ به دو گروه قلاده کمری ( کتفی ) و قلاده گردنی تقسیم می شوند.برای سگ های کوچک قلاده های کتفی که زیر سینه را می گیرد، بسیار مناسب است.قلاده های گردنی نیز برای سگ های نژاد بزرگ مناسب است.اما موضوع مورد بحث ما در این مطلب قلاده های کمری سگ می باشد. که مختصرا در مورد آن توضیح خواهیم داد.

قلاده های کتفی یا کمری سگ

قلاده های کتفی یا کمری دور بدن سگ بسته می شود.و در پشت بسته می شوند. این قلاده ها از دو قسمت تشکیل شده اند.یکی از آنها دور شکم را می گیرد و دیگری جلوی سینه بسته می شود.این دو قسمت در پشت بدن سگ به همدیگر متصل می شوند.

قلاده های کتفی برای سگ ها بسیار مفید ترو بی خطرتر از قلاده ها گردنی می باشند.
این قلاده ها برای سگ هایی که مشکل مفاصل گردن و آسیبی در قسمت گردنشون و یا جراحت دارند انتخاب بسیار مناسبی است.
قلاده های کتفی برای سگ های که در هنگام پیاده روی به صورت طولانی مدت از قلاده استفاده می کنند و خود را به این طرف و آن طرف می کشند باعث آسیب یا ناراحتی آنها نمی شود و در دراز مدت اذیت نمی شوند.

قلاده های گردنی از یک نوار باریک از جنس چرم، فلز، پلاستیک، پارچه و … است .که دور گردن سگ بسته می شود و با یک بند قلاده، سگ را کنترل می کنند.قلاده مناسبی برای کنترل سگ و همچنین برای آموزش توله سگ ها می باشد. تنها باید مواظب گردن سگ ها باشید تا با کشیدن قلاده ، آسیب جدی به گردن و چشم آنها وارد نشود.
با این وجود هنگام استفاده از تمام انواع قلاده سگ باید توجه داشت که قلاده نه بسیار تنگ باشد که به گردن حیوان آسیب برساند نه بسیار گشاد باشد تا هنگام حرکت به جایی گیر نکند. فاصله مطلوب قلاده باید طوری باشد که یک انگشت جای بازی داشته باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در سایت در تهران کجاست؟ اگر کسب و کاری در تهران دارید و قصد تبلیغات آن را دارید، می توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئو را مشاهده کنید. برای درخواست ثبت سفارش نیز می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
دکمه بازگشت به بالا