خانه و آشپزخانهلوازم خانگی

بهترین دستگاه اتو پرس

در بیشتر خانه ها ، یکی از منظم ترین کارهای انجام شده اتو زدن است. با این حال ، برای تأمین تمام نیازهای فشرده  هر خانوار و تهیه لباس صاف و ابریشمی ، اتو پرس وسیله ای ضروری است. زیرا به آویزان شدن سریع و راحت حتی ظریف ترین موارد نیز کمک می کند. استفاده از اتو بخار برای همه کارهای فشار دادن شما بسیار آسان و همچنین بسیار کارآمد است .

زیرا این دستگاه زمان و فضای زیادی نمی خواهد. اکثر اتو پرس های برای کار به میز نیاز ندارند زیرا آنها می توانند لباس های شما را در حالت عمودی فشار دهند و بسته به پارچه هایی که باید فشار داده شوند و تنظیمات حرارتی مورد نظر شما قطعاً نوع فشار بخار شما خواهد بود متفاوت از همسایگان شما است. در این مقاله لیستی از بهترین پرس های بخار موجود در بازار وجود دارد ، همچنین یک راهنمای خرید با ویژگی های اصلی و ملاحظات خرید برای ساختن شما وجود دارد که به شما کمک می کند بهترین تصمیم را برای خانواده خود بگیرید.

هر زمان که به دنبال خرید هستید ، برای ابزارهای مختلف باید معیارهای مختلفی در نظر گرفته شود. در مورد خرید اتو بخار ، کاربران و خریداران باید برخی از عوامل حیاتی را قبل از اقدام به انتخاب نهایی در نظر بگیرند. این کار برای اطمینان از این است که هر انتخابی که انجام می دهید ارزش بسیار عالی تری را برای شما فراهم می کند. پنج معیار که به اعتقاد ما برای هر خرید ضروری است ، در زیر یافت می شود.

پست مرتبط  راهنمای خرید تخت خواب دونفره

قبل از خرید اتو پرس باید به نکات زیر توجه کنید

اندازه سطح: سطح فشار بخار شما می تواند از جنس استنلس استیل باشد یا با یک تیر نچسب ساخته شود. انتخاب بین این دو نوع تا حد زیادی به منابع موجود و بودجه در نظر گرفته شده و همچنین تعهد شما به نگهداری دستگاه بخار بستگی دارد. برای سطوح ساخته شده با صفحات کف نچسب ، آنها به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارند ، که تضمین می کند سطح کارآیی آنها حفظ می شود و عملکرد آنها افزایش می یابد.

کنترل دما : اکثر دستگاه های اتو پرس ارزان قیمت دارای سه تنظیمات گرما ، یعنی کم ، متوسط ​​و زیاد هستند. این قیمت ها کمی بالاتر ، تنوع زیادی در تنظیمات پارچه های حرارتی و تبلیغاتی دارند که به شما اجازه می دهد تا متناسب با نوع پارچه ای اتو بزنید. در حالت ایده آل ، دستگاه بخار شما باید دارای ویژگی خاموش بودن خودکار و تنظیمات مختلف حرارتی باشد که از سوزاندن پارچه جلوگیری می کند.

تایمر : بعضی از مدل های اتو پرس با تایمر داخلی ساخته می شوند و این پس از مدت زمانی خاص زنگ هشدار را ارسال می کند. مدت زمان با پارچه انتخاب شده تعیین می شود تا از سوزاندن لباس جلوگیری کند. مدل های دیگری نیز وجود دارد. با این حال ، تنظیمات تایمر آنها برای پارچه های خاصی طراحی نشده است و همچنین به طور خودکار خاموش نمی شوند.

ایمنی : لباس ، بچه ها ، حیوانات خانگی و امنیت شما در خرید محصولات مانند اتو پرس از اهمیت بالاتری برخوردار است. اکثر مدل ها دارای عناصر ایمنی هستند که به افزایش ایمنی شما کمک می کنند. یکی از این عوامل ویژگی خاموش شدن خودکار است. این اتو بعد از مدت زمان استفاده ، به طور خودکار خاموش می شود. ویژگی دیگر دسته قفل است و این از آسیب دیدن کودکان جلوگیری می کند.

پست مرتبط  بهترین تابه دوطرفه

تنظیمات دیگر :  اگر می خواهید پارچه هایی مانند مواد خالص را اتو کنید ، باید از پرس خشک و بدون نوع بخار استفاده کنید. داشتن دستگاهی که به شما امکان می دهد از تنظیمات مختلف استفاده کنید ، روند اتوکشی شما را راحت تر می کند و همچنین باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

اتو پرس بخار برای چه کاری استفاده می شود؟
اتو پرس بخار وسیله ای الکتریکی است که هم در خانواده ها و هم در شرکت های خشکشویی استفاده می شود. این دستگاهی است که برای کمک به از بین بردن همه چین و چروک ها و ارائه کیفیت اتو درجه حرفه ای به کاربران ، یک انفجار قدرتمند بخار ارائه می دهد. پرس های بخار به دلیل سطح کار زیاد ، تنظیمات خودکار و ویژگی های ایمنی ، برای لباس های معمولی و بیش از اندازه مورد استفاده قرار می گیرند.

 

سوالات متداول قبل از خرید بخار پرس

آیا اتو پرس از اتو معمولی بهتر است؟

از نظر طراحی و عملکرد بهتر از اتوهای معمولی هستند. برخی از برنامه های آنها اجازه می دهد تعداد زیادی از پارچه ها به طور همزمان اتو شوند ، در حالی که برخی دیگر سطح بخار را دارند که به اندازه کافی قدرتمند است و می تواند همه اندازه لباس را کنترل کند. پرس های بخار در مقایسه با اتو معمولی دارای مزیت و مقرون به صرفه تری هستند و باعث می شوند که فشار کلی فشار داده شده به نصف کاهش یابد.

آیا اتو پرس بخار خیلی گران است؟
اتو پرس بخار دو نوع اساسی دارند. نوع اول ماشینی است که با سه تنظیم حرارت اولیه طراحی شده است. گرمای کم ، متوسط ​​و زیاد. این واحد نسبتاً مقرون به صرفه است. نوع دوم پرس بخار با پنج تنظیم گرما و پارچه منحصر به فرد است که به شما امکان اتو کردن انواع لباس ها را می دهد. این مدل به دلیل ویژگی های اضافه شده گران تر است.

پست مرتبط  بهترین بخارشوی

چگونه باید بخار پرس خود را تمیز کنم؟
تمیز کردن اتو پرس باید هنگامی انجام شود که اتو خنک باشد و خاموش باشد. باید با پارچه و آب مرطوب تمیز شود. برای مقابله با همه لکه هایی که از بین نمی روند باید از مخلوط جوش شیرین و آب استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا