خانه و آشپزخانهلوازم خانگی

20 مدل بهترین میز اتو ایرانی {ایستاده،تاشو} خرید اینترنتی

پیراهن با فشار مطبوع همه نیاز و دوست دارند. اما اتو کردن بر روی یک سطح ناهموار می تواند آهن لباس / پیراهن شما را خراب کند و به کابوسی تبدیل شود. شما باید بهترین میز اتو را داشته باشید تا در فرآیند اتو کردن به شما کمک کند. وقتی میز اتو دارید ، نه تنها به عنوان پایه ای برای اتو کردن لباس هایتان کمک می کند بلکه در سازماندهی اتاق لباسشویی نیز کمک می کند.

می توانید لباس های خود را به طور سیستماتیک آهنین کنید و آنها را به ترتیب مرتب کنید. اما برای این کار ، شما به یک میز اتو ایده آل نیاز دارید. ما چگونه می توانید تصمیم بگیرید که میز اتو به اندازه کافی خوب است یا نه؟ اگر در آخر انتخاب یک هیئت مدیره اتو با کیفیت ضعیف یا یک تخته کوچک برای لباس بزرگ هستید ، ممکن است در نهایت سوختن سوراخی از طریق پارچه یا بدتر از آن ، شما را بسوزاند.

بیشتر بخوانید : بهترین جا کفشی بازار

چندین فاکتور وجود دارد که به کیفیت میز اتو کمک می کند. حتماً عوامل مهمی مانند اندازه ، کیفیت تخته چوبی ، بالشتک و قاب موردنظر از بدن را بررسی کنید. آیا می دانید که اکثر شرکت ها نوید بالشتک خوبی دارند اما دست آخر پارچه ای ارزان قیمت می دهند؟ تو باید مراقب باشی.

انواع تخته اتو:

اکثراً دو نوع تخته اتو وجود دارد

  • میز اتو ثابت همانطور که از نام این مجموعه پیداست ، این نوع تخته های اتو مستقیماً در قسمتهای دیوار اتاق ساخته شده اند. آنها تمایل دارند فضای نسبتاً کمتری را اشغال کنند و از این رو ارگونومیک هستند. اگر شما در خانه ای که الان در آن زندگی می کنید اقامت دائم دارید ، این نوع تابلوها ایده آل هستند. آنها برای مدت بسیار طولانی در خانه خواهند ماند. این تخته ها که اکثراً از تخته سه لا یا تخته سنگی ساخته شده اند ، دوام بالایی دارند و عمر طولانی تری دارند. به راحتی می توانید یکی از دیوارهای اتاق لباسشویی یا کمد یا حمام خود را تعمیر کنید. به همه پیراهنهای فشرده شده شما آدرس می دهد بنابراین هیچ سردرگمی وجود ندارد.
  • میزاتو قابل حمل تخته های اتو قابل حمل بسیار سبک وزن هستند و به راحتی می توانند به هر مکانی منتقل شوند. یک پدیده امروزی ، این تابلوها برای افراد و خانواده های کوچک که فضای بسیار کمی دارند و یا دائما از مکانی به مکان دیگر منتقل می شوند ایده آل هستند.

این تخته ها از نظر اندازه و ارتفاع بسیار قابل تنظیم هستند ، بسیار راحت هستند و اغلب هزینه کمتری نسبت به تخته های داخلی دارند اما در بعضی مواقع ، از دوام بالایی برخوردار نیستند.

بیشتر بخوانید : بهترین تابه گریل دوطرفه

سوالات متداول قبل از خرید

 

میز اتو کردن در چه مکانی باید باشد؟

میز اتو کردن نیازی به مکان خاصی برای نصب ندارند. آنها می توانند در هر مکانی که مایل به انجام عمل اتو کردن و فشار دادن هستند ، نصب شوند. بیشتر اتاق های رختشویی ، حمام یا اتاق خواب مکان های مناسبی به نظر می رسد. میز های اتو ساخته شده حتی در سالن ها راحت هستند زیرا داخل کمد مخفی می شوند.

چرا تخته اتو شکل مستطیل نیست بلکه منحنی است؟

شکل تخته اتو به این دلیل است که راحتی بسیار خوبی ، آسان و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

چرا میز های اتو در آنها سوراخ هایی دارند؟

سوراخ های موجود در میز اتو برقی عمل می کنند تا هرگونه بخار اضافی از آهن که مورد استفاده قرار نمی گیرد فرار کند. این سوراخ ها خطر تحت تأثیر قرار دادن لباس را دارند. به همین دلیل است که بسیاری از میز های اتو برای جلوگیری از این امر دارای بالشتک کافی هستند.

چرا به پوشش میز اتو احتیاج داریم؟

پوشش روی صفحه اتو از تخته اتو در برابر هرگونه گرد و غبار خارجی برای تخته و لباس محافظت می کند. همچنین ، اطمینان حاصل می کند که سطوح ناهموار (در صورت وجود) تخته به هیچ وجه باعث ایجاد خستگی در هنگام اتو لباس نمی شود. همیشه از یک پوشش برای ایمن کردن تخته و لباس استفاده کنید.

ارتفاع میز اتو باید چقدر بالا باشد؟

همیشه توصیه می شود که یک میز اتو با ارتفاع قابل تنظیم بخرید. این امر باعث می شود که هر شخص با هر قد و هر اتاق راحت تر باشد ، لباس های خود را با سهولت اتو می کند.

محمد حسین

محمد حسین هستم یک وبستر که از سال 1386 تو متوجه شدم علاقه شدیدی به دنیای اینترنت دارم و دوست دارم توی این حوزه پیشرفت کنم یکی از سایت هایی که تو این حوزه راه انداختم بیب لند هست دلم می خواد به پیشرفت قابل توجهی این سایت رو برسونم چون هم سئو رو بخوبی بلدم هم طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا