آشپزخانه

26مدل بهترین ماساژور پا بادوام و شیک قیمت و خرید اینترنتی

پا ها جز حساسی از بدن هستند که ما بیشتر اوقات از آن استفاده می کنیم که به مراقبت ویژه ای احتیاج دارند. گاهی اوقات کمی ورز دادن و ماساژ دادن چیزی است که پاهای ما بعد از یک روز طولانی به آن نیاز دارند و یک ماساژور خوب پا برای آرامش پاهای پر کار خیلی کاربردی است .

در خرید ماساژور پا به چه چیزی توجه کنیم

روش های ماساژ

ماساژورهای پا از روش‌ها و حالت‌های مختلفی برای تسکین درد پا استفاده می‌کنند، از جمله ماساژ شیاتسو، ماساژ دستی، فشرده‌سازی هوا، جت‌های آب و غلتک‌های ماساژ الکتریکی. برخی از ماشین‌ها از ترکیبی از این تکنیک‌ها استفاده می‌کنند، اما شیاتسو شبیه به ماساژی است که از دست انسان دریافت می‌کنید. اکثر ماساژورها نیز الگوها و شدت های مختلفی را متناسب با ترجیحات شخصی شما ارائه می دهند.

حرارت

بسیاری از ماساژورهای پا از گرما برای افزایش اثربخشی و آرامش استفاده می کنند. به دنبال تنظیمات حرارتی قابل تنظیم باشید تا مطمئن شوید که تجربه در تمام فصول و دما راحت است. البته، ماساژورهای دستی از عملکرد گرمایش صرف نظر می کنند، بنابراین ارزیابی کنید که آیا راحتی یک ماساژور قابل حمل ارزش از دست دادن قدرت گرما را دارد یا خیر.

کنترل ها

در حالی که برخی از ماساژورهای پا دارای یک کنترل از راه دور برای تنظیم تنظیمات هستند، بسیاری از آنها فقط یک پد کنترل روی دستگاه نصب می کنند. این بدان معناست که برای تنظیم سرعت و شدت باید به جلو خم شوید. برای برخی از افراد، این یک وقفه بزرگ در روال آرامش آنها است، در حالی که برخی دیگر اهمیتی ندارند که برای تنظیم تنظیمات مکث کنند.

اندازه

فضای ذخیره سازی عامل مهمی است که باید در نظر داشت. ماساژورهای پا می‌توانند حجیم باشند، نه اینکه سنگین باشند – بهترین انتخاب‌های ما بین 11 تا 14 پوند وزن دارند. بنابراین مطمئن شوید که فضای مناسبی برای نگهداری آن (که دسترسی به آن نیز آسان است) زمانی که پاهای خود را ماساژ نمی دهید، داشته باشید.

امکانات

اگر التهاب دارید یا برای مدت طولانی روی پاهای خود می ایستید، باید مدلی را در نظر بگیرید که ماساژ بافت عمیق را از طریق سطوح مختلف فشار، تنظیمات لرزش و گرما درمانی ارائه می دهد. اما اگر قصد دارید از ماساژور پا به صورت متناوب یا صرفاً برای نوازش استفاده کنید، احتمالاً از چیزی که امکانات زیادی ندارد راضی خواهید بود.

قیمت

هر چند وقت یکبار از ماساژور پا استفاده خواهید کرد؟ اگر با پا درد مزمن زندگی می کنید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که برای دستگاهی که به طور منظم از آن استفاده می کنید، پول بیشتری خرج کنید و هزینه هر استفاده آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. اما اگر برای مدت طولانی روی پاهای خود نیستید، یک گزینه مقرون به صرفه تر که تجربه آرامش بخشی را ارائه می دهد (بدون هدف قرار دادن نقاط درد) می تواند مناسب تر باشد.

چگونه ماساژور پا را تمیز کنیم؟

بیشتر ماساژورهای پا را می توان پاک کرد یا حتی نقطه ای تمیز کرد. حتی برخی از ماساژورها دارای آسترهای قابل جابجایی و قابل شستشو هستند. اگر قصد دارید اغلب از دستگاه استفاده کنید و راحتی و سهولت تمیز نگه داشتن آن را می خواهید، عالی است.

هر چند وقت یکبار می توان از ماساژور پا استفاده کرد؟

برای کسانی که به سادگی می خواهند کمی آرامش داشته باشند، یک بار در هفته عالی است. با این حال، برای هرکسی که زیاد روی پاهای خود ایستاده است، استفاده مکررتر می تواند تسکین دهنده باشد.

چه مدت باید از ماساژور پا استفاده کرد؟

ماساژور پا باید هر بار به مدت 15 تا 20 دقیقه استفاده شود. بسیاری از این ماشین‌ها دارای تایمر خاموش شدن خودکار هستند تا مطمئن شوید که زیاده روی نکنید.

آیا می توانم هر روز از ماساژور پا استفاده کنم؟

استفاده روزانه از ماساژورهای پا تا زمانی که به درستی استفاده شود بی خطر است. اگر در حین کار با دستگاه دردی احساس کردید، وقت آن است که آن را متوقف کنید.

[sp_easyaccordion id=”9760″]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در سایت در تهران کجاست؟ اگر کسب و کاری در تهران دارید و قصد تبلیغات آن را دارید، می توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئو را مشاهده کنید. برای درخواست ثبت سفارش نیز می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
دکمه بازگشت به بالا