20 مدل بهترین تشویقی گربه مقوی و ارزان + خرید اینترنتی

افراد بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی خوراکی هایی به عنوان تربیت، آموزش و حتی برای نشان دادن عشق خود به حیوان خانگی شان می دهند. گربه ها عاشق خوردن در وعده های غذایی زیادی هستند و انواع خوارکی و جایزه باعث خوشحال شدن این حیوانات می شود. البته در هنگام دادن این میان وعده های خوشمزۀ گربه باید به میزان کالری آن توجه نمود. در این زمینه بهتر است از خوراکی های کم کالری استفاده شود تا باعث چاقی و اضافه وزن گربۀ شما نشود.

بنابراین جایزه ها یکی از راههای برقراری ارتباط با حیوان دلبندتان نیز می تواند باشد. در واقع خرید این خوراکی برای حیوان خانگی تان یکی از مهم ترین کارهایی است که برای او انجام دهید تا پیوند عاطفی بین شما محکم تر شود.
البته بهتر است با کاربرد های مختلف تشویقی، نحوه دادن آن به گربه و میزان استفاده از آن آشنا شوید با پتیپو همراه شوید تا اطلاعات کافی راجع به موضوع داشته باشید.

کاربرد های مختلف تشویقی

افرادی که از گربه ها نگهداری می کنند باید از همان ابتدا که گربه را به منزل می آورند، در تربیت و آموزش دادن به آن ترفند های مختلفی داشته باشند. دادن این میان وعده ها یکی از این راههای آموزش گربه ها می باشد. برای اینکه بتوانید گربه خود را به درستی تربیت کنید و به حرف شما گوش کند می توانید از تشویقی استفاده کنید. شایان ذکر است این خوارکی ها باعث تمیز کردن دندان ها و سلامت دهان و لثه در گربه ها می شود. در برخی موارد نیز ویتامین های مورد نیاز این حیوان خانگی را تامین می کند و باعث سلامت پوست و موی آنها نیز می شود. این حیوانات حیوانات وابسته به انسان هستند. با استفاده از جایزه می توان این ارتباط محبت بین صاحب گربه و حیوان را عمیق تر و دوستانه کرد.

نحوه دادن تشویقی گربه

برای دادن خوراکیبه عنوان جایزه باید زمان مناسب را درنظر بگیرید. به میزان و اندازۀ مناسب استفاده شود. از آنجا که گربه ها عاشق خوارکی و جایزه هستند. باید از این خصوصیت وابستگی آنها استفاده کرد. بنابراین می توان از آنها به عنوان میان وعده، زمانی که گربه کمی گرسنه است استفاده کرد.
البته برای تاثیر گذاری بیشتر، در استفاده از این خواکی ها نباید زیاده روی کرد و هنگام دادن تشویقی محدودیت های خاصی برایشان قائل شوید و باید قاطع و محکم باشید.

بهترین تشویقی گربه

انتخاب بهترین خوارکی به عنوان جایزه برای گربه به عواملی مانند سن، جنسیت، وزن، شرایط جسمانی بستگی دارد. برخی از آنها حاوی ویتامین ها و مواد معدنی می باشند و اگر گربه شما از این نظر کمبود داشته باشد می تواند بهترین خوارکی و میان وعده برای آنها باشد. برخی گربه ها نیز دارای اضافه وزن هستند، در این موارد باید از خوارکی های کم کالری که پروتئین و کربوهیدارت کمتری دارند استفاده نمود. جایزه هایی نیز وجود دارند که جویدنی هستند و برای از بردن پلاکت ها و جرم دندان مناسب می باشند.

 

محمد حسین

محمد حسین هستم یک وبستر که از سال 1386 تو متوجه شدم علاقه شدیدی به دنیای اینترنت دارم و دوست دارم توی این حوزه پیشرفت کنم یکی از سایت هایی که تو این حوزه راه انداختم بیب لند هست دلم می خواد به پیشرفت قابل توجهی این سایت رو برسونم چون هم سئو رو بخوبی بلدم هم طراحی سایت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا