خانه و آشپزخانهلوازم آشپزخانه

25 مدل بهترین تابه گریل دوطرفه رژیمی بدون روغن خرید آنلاین

در مایتابه دوطرفه باید دنبال چه ویژگی هایی باشیم

اندازه
تابه های گریل را در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها پیدا خواهید کرد، بنابراین مهم است که نیازهای خود را در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است برای مواقعی که از مهمانان پذیرایی می کنید بزرگتر بهتر به نظر برسد، یک تابه بزرگتر نیز فضای ذخیره سازی بیشتری را اشغال می کند.

مواد
مانند سایر تابه های پخت، مواد مختلف تابه گریل دارای مزایا و معایبی هستند. چدن به طور یکنواخت گرم می شود، گرما را به خوبی حفظ می کند و می تواند در اجاق گاز القایی استفاده شود، اما می تواند سنگین باشد. آلومینیوم، معمولا با یک پوشش نچسب یا پوشش دیگر، به سرعت گرم می شود، وزن سبک تری دارد و به تغییرات حرارتی واکنش نشان می دهد، اما تابه های تمام آلومینیومی را نمی توان روی اجاق گاز القایی استفاده کرد.

تمیز کردن
به دلیل برجستگی ها و شیارها، تمیز کردن تابه های گریل می تواند کمی دشوارتر از تابه های تخت باشد. تابه هایی با روکش نچسب راحت تر تمیز می شوند، اما ممکن است با شستشوی شدید یا استفاده از ظروف فلزی خوب عمل نکنند. تابه‌های بدون روکش می‌توانند در برابر شستن شدیدتر مقاومت کنند، اما غذا ممکن است بیشتر بچسبد. برخی از تابه ها نیز قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند که تمیز کردن را آسان تر می کند.

[WPSM_AC id=7546]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا