کالای دیجیتال

40 مدل بهترین کیس کامپیوتر بازار پر فروش 1401

نصب قطعات کیس برای کامپیوتر شخصی شما بستگی به آنچه می خواهید بسازید و چقدر پول برای شاسی اختصاص می دهید. می توان از فکر کردن بیش از حد در مورد مورد خودداری کرد و یک نمونه ساده را که از نظر ظاهری آن را دوست دارید انتخاب کنید ، در حالی که دیگران عملکرد خنک کننده ، پشتیبانی از نصب نور افکن های زیبا و خازن و موارد دیگر را قبل از خرید در نظر می گیرید.

انتخاب بهترین کیس

یک نمونه ساده را انتخاب کنید که ظاهر آن را دوست دارید ، در حالی که دیگران عملکرد خنک کننده ، پشتیبانی از نصب نور افکن های زیبا و خازن و موارد دیگر را قبل از خرید ، در نظر می گیرید. در مورد موارد ، هیچ انتخاب اشتباهی وجود ندارد ، اما روش هایی وجود دارد که می توانید بیشترین زوزه را برای جلبک خود بدست آورید.

پیشنهاد مطالعه : راهنمای خرید اسکنر

راهنمای خرید انواع کیس

اکثر مواردی که امروزه در بازار مشاهده خواهید کرد ، همه عملکرد و ویژگی های اساسی یکسانی را ارائه می دهند. این ها شامل محل های نصب درایو (یا سایر گزینه های نصب به جای آن) ، USB و اتصال صوتی جلو ، جلوه های روشنایی اختیاری و کاورهای قابل جدا شدن است. شما هرگز نمی توانید هنگام انتخاب کیس کامپیوتر اشتباه کنید ، مگر اینکه خیلی کوچک باشد و سعی می کنید مادربرد کامل ATX را با یک قطعه از یک پردازنده گرافیکی که ۳ شیار PCI را در اختیار شما می گذارد را نصب کنید.

راهنمای خرید کیس تا 10 میلیون

 

اندازه در مورد موارد رایانه اهمیت دارد

برخلاف آنچه ممکن است در جای دیگری بشنوید ، اندازه آن اهمیت زیادی دارد ، حداقل وقتی در مورد موارد رایانه صحبت می کنید. مادربردها در قالب های مختلفی عرضه می شوند و همه آنها با هر مورد موجود در بازار سازگار نیستند. مادربردهای کامل ATX که در ۳۰۵ میلی متر با ۲۴۴ میلی متر اندازه گیری می شوند همراهان ایده آل برای یک کیس برج کامل هستند.

با این وجود ، بسته به ابعاد ، ممکن است در تعبیه یکی از شاسی های میانی یا مینی کامپیوتر به مشکل برخورد. اینجاست که مادربردهای microATX یا mini-ITX وارد می شوند و به ترتیب ۲۴۴ میلی متر با ۲۴۴ میلی متر و ۱۷۰ میلی متر با ۱۷۰ میلی متر اندازه گیری می شوند.

پیشنهاد مطالعه : راهنمای خرید پرینتر

بسته به اینکه مادربرد خود را در اختیار دارید یا به دنبال خرید هستید ، باید فیلترهای جستجوی مورد خود را بر این اساس تنظیم کنید. به طور کلی ، اندازه مادربرد و کیس معمولاً مطابقت دارد. به عنوان مثال ، اگر قصد یک مورد کوچک مینی کیس را دارید ، شاید ارزش دیدن تابلوهای miniATX را داشته باشد.

برای یک دکل بازی قدرتمندتر ، مادربرد ATX یا Extension ATX (EATX) و یک کیس میانی یا تمام برج را انتخاب کنید. حتما مشخصات و ابعاد آن را بررسی کنید تا ببینید که تخته (و اجزای همراه) در آن جای می گیرد یا خیر. شما همچنین باید به روزرسانی ها و ساخت های بعدی را در نظر بگیرید. مؤلفه ها ممکن است یک عمر دوام نداشته باشند ، اما یک مورد ممکن است.

اگر قصد دارید در یک تاریخ آینده با یک لیست مؤلفه قوی تر بروزرسانی کنید . باید اطمینان حاصل کنید که کیسی که در آن سرمایه گذاری می کنید فضای خنک کننده بیشتر و داخلی های بزرگتر باشد. در حالت ایده آل ، شما نمی خواهید یک مورد بزرگ برای یک کیس کوچک را انتخاب کنید ، و همچنین نمی خواهید وقتی همه چیز را در کنار هم قرار دهید ، در فضا محکم باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا