خانه و آشپزخانهلوازم خانگی

25 مدل بهترین میز تلوزیون دیواری {ترکیه و ایرانی} خرید آنلاین

پایه و اندازه تلویزیون؟ کنترل از راه دور مادون قرمز ، مدیریت کابل؟

فکر می کنید روند کار ساده ای خواهد بود ، اما این راهنمای خرید میز تلویزیون بسیاری از ملاحظات مهم فراتر از سبک و رنگ را در بر می گیرد. در هنگام خرید میز تلویزیون جدید خود ، مطمئن شوید که چقدر فضای لازم برای تجهیزات ، نحوه مدیریت کابل ها ، اندازه پایه و موارد دیگر را در نظر بگیرید. لازم بدونید بیشتر اوقات میز را زیر ساعت دیواری و یا بغل پنکه ایستاده می گذارند

تجهیزات و سیم ها

در مورد تمام تجهیزاتی که میز تلوزیون شما برای قرار دادن آنها لازم است ، فکر کنید. ممکن است شما یک گیرنده A / V ، پخش کننده Blu-ray ، بلندگو سینمای خانواده و حتی جعبه های بیشتری داشته باشید که باید در زیر تلویزیون ذخیره شوند.

به یاد داشته باشید: اگر فضای کافی برای نفس کشیدن وجود ندارد ، تجهیزات گرم می شوند ، بنابراین مطمئناً فضای کافی برای همه دستگاه ها در نظر گرفته شده است و در ضمن امکان گردش هوا نیز وجود دارد.

در حالی که ما در مورد موضوع برنده هستیم ، یکی از جنبه های دیگر تلویزیون که اغلب فراموش می شود ، درهم و برهمی کابل است. هنگامی که تمام تجهیزات خود را در جای خود قرار دهید ، کابل های زیادی برای اتصال به تلویزیون و سوکت دیواری وجود خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه : کد تخفیف دیجی کالا

میز های تلویزیون با پشت های بسته ، کلاف کابل را از بین نمی برند ، اما برای مدیریت سیم به سوراخ کافی نیاز دارید. شما می توانید با استفاده از کابل های نازک تر ، نیاز به سوراخ های بزرگ را به حداقل برسانید ، اما سیم بلندگو تمایل دارد فضای زیادی را به خود اختصاص دهد. گزینه دیگر میز های تلویزیونی با پشت باز است ، که محدودیت کمی در سیم کشی سیستم شما وجود دارد ، اما آنها تمام سیم ها را نیز نشان می دهند.

اگر با این سبک پیش می روید ، تصمیم بگیرید که از کابل های زیپ یا velcro استفاده کنید تا کابل های شما منظم باشد. به اندازه تلویزیون خود بیاندیشید و به اندازه یک ایستاده تلویزیونی که نیاز دارید ، فکر کنید. اطمینان حاصل کنید که قسمت اندازه بالای تلوزیون و عمق و به اندازه کافی برای نگه داشتن تلویزیون دارد. تلویزیون ها در حال بزرگتر شدن هستند، و ممکن است تلوزیون را بخواهید در اندازه بزرگ تر بخرید ، بنابراین به خاطر داشته باشید که ممکن است بعداً به فضای بیشتری احتیاج پیدا کنید.

یک سطح مستحکم مانند شیشه یا فلز قادر به سوء استفاده بیشتر از چوب یا لمینیت است. همچنین ، هرچه اندازه تلویزیون گسترده تر باشد ، پشتیبانی از ساختاری بیشتری برای شکل دادن به آن نیاز دارد. تلویزیون های سنگین و تقویت کننده غرفه های چوبی را بدون ساخت و ساز سفت و سخت تعظیم می کنند. یک پایه شیشه ای می تواند جایگزین مناسبی باشد. با یادآوری همه این موارد ، نباید در انتخاب جایگاه تلویزیون مناسب که برای سال های طولانی به طول می انجامد ، مشکلی نداشته باشید.

پیشنهاد مطالعه : راهنمای خرید اسکنر 

به نکات زیر قبل از خرید میز تلویزیون  دقت کنید

 

به اندازه میز تلویزیون دقت کنید

مهمترین پارامتر قبل از خرید میز تلویزیون اندازه میز است. باید دقت که میز تلویزیون شما نباید کوچکتر یا حتی هم اندازه تلویزیون باشد و بهتر است از هر طرف ۱۰ سانتی متر بزرگتر از تلویزیون انتخاب شود.

به محل قرار گیری میز دقت فرمایید

قبل از خرید میز تلویزیون به فضایی که می خواهید آن را قرار دهید ، توجه نمایید . برای منازل بزرگ میز تلویزیون بزرگتر و برای منازل کچک نباید میز تلویزیونی خیلی بزرگ در نظر گرفت . مروزه مدل هایی به بازار آمده اند که برای فضاهای کوچک طراحی شده اند، اما بسیار زیبا هستند.

هنگام خرید میز تلویزیون جدید هارمونی را فراموش نکنید ی

ک میز مناسب باید با سایر اجزای دکوراسیون منزل هارمونی داشته باشد و در کنار سایر لوازم موجود در اتاق نشیمن از جمله مبلمان و … جلوه مناسبی داشته باشد

. به رنگ میز تلویزیون توجه نمایید

رنگ میز تلویزیون به سلیقه شما بستگی دارد اما بهتر است میز تلویزیونی انتخاب نمایید که با رنگ سایر اجزای دکوراسیون خانه ست کنید. رنگ های خنثی تطابق پذیری بهتری با سایر المانهای دکوراسیون ایجاد می کنند شما می توانید برای خانه ای به وسایل روشن ، رنگ سفید را انتخاب کنید و یا در صورت تیره بودن فضا و دکوراسیون تلویزیون مشکی یا قهوه ای انتخاب بهتری است.

نکاتی مهمی که باید به آن دقت کنید :

  • زمان خرید میز تلویزیون به جنس پایه ها توجه نمایید، زیرا فشار کل وزن میز و تمام وسایل روی پایه ها می باشد.
  • قبل از خرید دقت کنید که میز انتخابی شما برای همه وسایلی کعه می خواهید در آن جا دهید ، فضایی مناسب و مخصوص داشته باشد.
  • ام دی اف جایگزین خوبی برای چوب است و وزن کمتری دارد.
  • میز انتخابی شما می بایست متناسب با سایز و مدل تلویزیونتان باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در سایت در تهران کجاست؟ اگر کسب و کاری در تهران دارید و قصد تبلیغات آن را دارید، می توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئو را مشاهده کنید. برای درخواست ثبت سفارش نیز می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
دکمه بازگشت به بالا