آشپزخانهلوازم آشپزخانه

راهنمای خرید 28 مدل بهترین سرویس غذا خوری زیبا و شیک ارزان

غذای شام جذابیت اصلی بسیاری از میزهای ناهار خوری است. این خیلی بیشتر از کارد و چنگال برای سرو غذا است. ظروف غذاخوری زیبا وعده های غذایی شما را تقویت می کند ، همچنین روحیه تجربیات ناهار خوری منزل شما و همچنین بیان سبک شخصی شما را فراهم می کند. درک و تفاوت های بین انواع مختلف سرویس غذا خوری ، از تنظیمات رسمی مهمانی های شام کوچک گرفته تا ظروف روزانه برای استفاده روزمره ، کلید اصلی انتخاب مجموعه ای است که در خانه شما احساس می کنید.

انواع مواد ظروف شام

به آنچه ممکن است بنامید – ظروف ، بشقاب یا ظروف غذاخوری – نقطه کانونی میز شما می تواند ظروف غذاخوری شما باشد. قبل از شروع تعجب در مورد الگوهای و رنگ ها ، توجه خود را به این نکته که واقعاً دوست دارید کدام یک باشد ، می تواند شروع خوبی باشد.ظروف سفالی ، پرسلن ، ملامین و سنگ فرش رایج ترین مواد ظروف غذاخوری است.

پیشنهاد مطالعه : راهنمای خرید همزن برقی

این نوع ظروف غذاخوری دارای مزایای خاص خود است که می تواند در انتخاب شما کمک کند:

ظروف سفالی: ظروف سفالی هوای ارزش ، محکم و جذابیت های گاه به گاه را به شما می دهد. به عنوان یکی از قدیمی ترین مواد صنعتی ، وزن قابل توجهی به غذاخوری شما نیز می بخشد. برای بهتر نگاه داشتن این ظروف غذاخوری ، بهتر است از تغییرات غیرمنتظره دما مانند اجاق گاز یا تنظیمات بالای مایکروویو جلوگیری کنید.

پرسلن: پرسلن ماده ای همه کاره است که دارای یک سطح غیر متصل و دوام فوق العاده ناشی از دمای بالا است. قطعات چینی به طور معمول برای ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و اجاق گاز مناسب هستند. برخی از ظروف چینی پرسلن حاوی لبه های فلزی هستند ، بنابراین توجه داشته باشید که این باعث می شود در مایکروویو بدون هیچ گونه عکس العملی استفاده شود.

ملامین: این مجموعه قطعاً یک رویا سرگرمی خواهد بود ، ضد خش و همچنین شکستن یا تراشه سخت تر است. ظروف غذاخوری ملامین برای استفاده در فضای باز مناسب است. ظروف غذاخوری ملامین برای اجاق مایکروویو یا مایکروویو مناسب نیست ،به طور معمول هم ایمن نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در سایت در تهران کجاست؟ اگر کسب و کاری در تهران دارید و قصد تبلیغات آن را دارید، می توانید در صفحات مرتبط سایت ما آن را به طور کامل معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، ویدئو را مشاهده کنید. برای درخواست ثبت سفارش نیز می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.
دکمه بازگشت به بالا