کالای دیجیتال

راهنمای خرید بهترین قاب یا کاور گوشی 2020

تعداد کمی از مردم نسبت به تکنسین های تعمیر تلفن هوشمند ، نسبت به حماقت ها و ناسازگاری های انسان بیشتر است. مطمئناً ، شكسپير هنگام كاهش مشاهدات درباره طبيعت انسان ، استاد است ، اما افرادي كه گوشي هاي ما را ترميم مي كنند ، ما را در آسيب پذيرترين سخت افزار ما در کف دست مي بينند و معمولاً با اشتباهي شرم آور و وحشتي به اعتراف مي پردازند.
حتی اگر شما عهده دار احتیاط باشید ، جهان مملو از خیانت های فنی بالقوه است ، بنابراین بهتر است به صورت پیشگیرانه عمل کنید و تلفن خود را در یک مورد محافظ بپیچید. ما با این دو متخصص صحبت کردیم که شاهد وحشتناک ترین داستان های ترسناک گوشی های هوشمند بوده اند و آنها توصیه هایی را ارائه داده اند که می توانید برای جلوگیری از شاهد بودن خود از آنها استفاده کنید.
از تلفن خود در برابر ضربه محافظت کنید
شایع ترین مشکلی که Agrawal می گوید مشتریان را برای تعمیر مغازه ها به ارمغان می آورد صفحه های شیشه ای خرد شده است. اگر نقطه برخورد در گوشه ای از تلفن باشد ، جایی که نیروی اعمال شده بر روی شیشه بیشتر متمرکز است ، صفحه ها به ویژه در برابر خرد شدن آسیب پذیر هستند.

برای محافظت از سطح اولیه ، یک مورد ساخته شده از مواد جاذب شوک (مانند سیلیکون یا لاستیک) را انتخاب کنید که گوشه های آسیب پذیر تلفن شما را در بر می گیرد. شوم به صاحبان تلفن های هوشمند در برابر موارد پلاستیکی توصیه می کند ، که به طور مؤثر شوک را جذب نمی کنند و احتمال دارد که تأثیر آن را روی خود دستگاه ترجمه کند.

پست مرتبط  راهنمای خرید دسته بازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا